ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗМІ: ПРОТИ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОУЛМГ ТА ДП «Перечинське ЛГ» розповсюжено фейкову інформацію

У закарпатських лісівників тривають роботи з відновлення лісових площ, які постраждали від природної стихії
29.07.2016
29.07.2016

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗМІ: ПРОТИ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОУЛМГ ТА ДП «Перечинське ЛГ» розповсюжено фейкову інформацію

Сьогодні у низці ЗМІ була поширена інформація з посиланням на прокуратуру Закарпатської області про те, що «На Закарпатті викрито зловживання посадовців Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та ДП «Перечинське ЛГ».
У повідомленні йдеться про те, сьогодні, 29 липня прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження стосовно посадових осіб Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та ДП «Перечинське ЛГ» за ознаками вчинення ними кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем. Також зазначається, що прокуратурою області встановлено грубі порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, а саме з питань охорони лісових ресурсів у межах природно-заповідного фонду.
Варто роз’яснити, що у повідомленні допущено грубу помилку та інформація є фейковою.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ повідомляє, що працівниками державного підприємства«Перечинський лісгосп» прохідна рубка в кварталі 62, виділі 9, лісництві «Шипот» проведена у відповідності до матеріалів лісовпорядкування 2010 року затверджених Міністерством екології та природніх ресурсів, та проведена згідно лісорубного квитка № 504169 від 2 лютого 2016 року.
Всі дії, як працівників Закарпатського ОУЛМГ та працівників держлісгоспів є законними та рамках чинного законодавства України.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.