«Лісівники Туреччини та Закарпаття домовились продовжувати зміцнювати співробітництво» , – Валерій Мурга
06.10.2016
Лісівники Туреччини побачили, як лісова варта Закарпаття чатує на «червоного півня» (ВІДЕО)
06.10.2016

Туристи облюбовали найвисокогірніше озеро Карпат (ВІДЕО)

Година автомобілем по лісовій дорозі й Ви потрапляєте на піший туристичний маршрут, який веде до озера Бребенескул. Відрізняється воно тим, що знаходиться найвище, а саме на висоті 1798 метрів над рівнем моря.
На жаль, людський слід можна побачити і тут, це проявляється в смітті, яке розкидано довкола озера, а також національний тризуб, викладений з каменю. По сміттю довкола озера можна побачити й велику кількість відвідувачів. Є й такі сміливці, що залишаються біля озера на ночівлю, серед таких і Аріна. Вона разом із чоловіком вдруге в Карпатах і не може намилуватися красою тутешньої природи:
 
«Це мій другий похід у Карпати, перший раз із чоловіком ми ходили до Петроса і Говерли і хотіли йти до Бребенескула, однак не дійшли через погодні умови і повернулися на Заросляк. Вдруге ж ми вирішили піти одразу до цього озера», – розповідає туристка з Києва, Аріна.
Журналістка з Ужгорода Катерина Ірха також поділилася враженнями після побаченого:
«Мабуть, це найвища точка, де я бувала в своєму житті. Озеро таке бачу вперше, хоча бачила також мальовниче озеро Синевир, але хочу сказати, що це зовсім інше і непорівнянне озеро. Тут інші гори, інша природа. Коли йшли до нього з колегами, то думала, що це буде фінішем, однак, діставшись вершини, зрозуміла, що в мене відкрилося друге дихання. Ти досяг цілі.
Лісівники ж кажуть, що озеро знаходиться на південно-західному схилі Чорногірського хребта, по якому проходить Закарпатський туристичний шлях Карпатського біосферного заповідника:
«Це одне з найвисокогірніших озер у Карпатах і від цього місця недалеко проходить Закарпатський туристичний шлях Карпатського біосферного заповідника. До нього можна добратися як від хребта, який ділить Закарпатську та Івано-Франківську області. Це є хребет Чорногора і також від найближчих сіл, від яких тече потік Бребенескул», – резюмував директор Рахівського лісгоспу Володимир Приступа.
Детальніше у відеоматеріалі від ТРК «М-студіо»:

Коментарі вимкнені.