Держлісагентство розробило Порядок видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів
06.11.2015
Держлісагентство запроваджує систему електронних державних закупівель “ProZorro”.
10.11.2015

Жіноча професія у чоловічій галузі

Донедавна вважалося, що ліс – це суто чоловіча галузь. Адже робота тут не з легких. Та останнім часом цей, сформований роками стереотип, поступово руйнується, і лісівничу справу успішно опановують жінки.

10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії. 

Донедавна вважалося, що ліс – це суто чоловіча галузь. Адже робота тут не з легких. Та останнім часом цей, сформований роками стереотип, поступово руйнується, і лісівничу справу успішно опановують жінки.

У Закарпатському обласному управлінні лісового і мисливського господарства також працює чимало представниць прекрасної статі.  Функціонує тут навіть цілий жіночий відділ. Мова про відділ економіки, фінансово-бухгалтерського обліку та звітності ЗОУЛМГ. Його керівник – Мар’яна Чоповдя. Молода, симпатична і водночас доволі вольова та мудра, вона  своїм професійним підходом до виконання обов’язків переконливо доводить, що жінки не гірше за чоловіків уміють вести господарство.

Кожен день Мар’яни Іванівни розпочинається і закінчується цифрами, за якими криється не лише суха статистична звітність. Від її правильних і зважених професійних дій залежить стратегічний розвиток усього господарства, формування і розподіл його прибутку та нагромаджень, якісне й неухильне  виконання зобов’язань господарства перед  державою і, звісно, виплата заробітної плати працівникам.

Як відомо, робота бухгалтерів та економістів не терпить помилок. Тому всі співробітниці відділу, а це заступник начальника Тетяна Гетманенко, головні спеціалісти Беата Вовканич, Вікторія Лавринович та Жужанна Дербаль, ретельно перевіряють кожну цифру, зважують  кожен свій крок відповідно до  вимог чинного законодавства, звіряють свої дії з новими віяннями у державі.

–Саме нам, представникам економічно-бухгалтерської сфери, доводиться першими зіштовхуватися зі всіма змінами у законодавчій базі, — каже Мар’яна Чоповдя. – Нам нерідко потрібно вирішувати  проблеми, які виникають внаслідок  запровадження  реформ та в період економічної кризи.

Але потрібно визнати, що усі ці труднощі досвідчені бухгалтери та економістки ЗОУЛМГ успішно долають.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

DSC_0326-w1200-h800

DSC_0329-w1200-h800 DSC_0331-w1200-h800

Коментарі вимкнені.