Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар взяв участь у виїзній колегії львівських лісівників

Берегівські лісівники оновлюють техніку: закупили трактор
08.09.2017
Іршавщина: «Лісові люди» облаштували нове місце для відпочинку
12.09.2017

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар взяв участь у виїзній колегії львівських лісівників

Сьогодні, 12 вересня, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар взяв участь у виїзній колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося на базі державного підприємства «Бродівське лісове господарство».

У колегії також взяли участь Голова Львівської ОДА Олег Синютка, Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, ректор Національного лісотехнічного університету України Юрій Туниця, представники громадської ради при Львівському ОУЛМГ, Бродівської районної адміністрації, Бродівської районної ради, місцевого самоврядування, начальники обласних управлінь сусідніх областей.

Під час колегії учасники відкрили новозбудовану дорогу у Лагодівському лісництві протяжністю 2,05 км, оглянули протипожежну техніку, яка наявна на підприємстві. Також було показано роботу форвардерів на підвезенні деревини до проміжних складів, навантаження та вивезення деревини сучасними автопоїздами, електронний облік деревини. Учасники колегії мали можливість ознайомитись з лісокультурною діяльністю підприємства: оглянули штучні лісокультурні об’єкти та лісові культури природнього походження.

Рекреаційна роль лісу продемонстрована на рекреаційному пункті «Озерце», що знаходиться в Берлинськомулісництві ДП «Бродівське ЛГ».

Після переїзду на лісозавод підприємства учасникам колегії ознайомилися з роботою оновлених цехів переробки деревини: цех переробки тонкомірної деревини, лісопильний цех на базі лінії «MEBOR», цех на базі лінії «WALTER», технологічну лінію з антисептування пиломатеріалів.

Після огляду об’єктів відбулось підсумкове засідання колегії.

Коментарі вимкнені.