Замість пустирів – посадки. Восени лісівники Закарпаття планують лісовідновити понад 400 га лісфонду

Учні Підгірнянського лісництва завітали у НПП «Зачарований край»
25.10.2016
Затверджено нову редакцію Санітарних правил у лісах України
26.10.2016

Замість пустирів – посадки. Восени лісівники Закарпаття планують лісовідновити понад 400 га лісфонду

Закарпатські лісівники активно проводять кампанію з лісовідновлення. Вже засаджено молодняком понад 93% лісових масивів від загальної запланованої площі. Лісові посадки вже розпочалися в ДП «Брустурянське ЛМГ», ДП «В.Бичківське ЛМГ», ДП «Рахівське ЛДГ», ДП «Свалявське ЛГ», ДП «Хустське ЛДГ» та ДП «Ясінянське ЛМГ». При посадці використовуються такі лісові культури як ялиця, бук, клен-явір та дуб.

Начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга каже:

«Людство, щоб вижити, має кожен день висаджувати дерева. Кожне висаджене дерево – турбота про життя наших дітей і онуків. Тому лісівники Закарпаття,  враховуючи зміни екології, загазованість повітря та саме головне – піклуючись про майбутні покоління, основну увагу приділяють лісовідновленню. Звісно, що основні обсяги посадок зазвичай лісівники проводять навесні, однак восени також триває посадка молодих дерев, у зв’язку з кліматичними умовами і особливостями рельєфу нашої області. Загалом цієї осені заплановано лісовідновлення на площі понад 400 га. Буде ліс – буде життя».

Лісівникам важливо не тільки посадити рукотворні ліси, але і зберегти їх. Цілий рік фахівці будуть доглядати за молодняками, охороняти їх від комах – шкідників і головного ворога лісу – вогню.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.