Лісівники подарували ужгородцям дерев’яного гуцула
18.09.2017
Думки закарпатців: з перших вуст про роботу лісівників (ВІДЕО)
18.09.2017

Закарпаття. Турбота про птахів об’єднала школярів з усього краю

У суботу, на святі з нагоди Дня працівників лісового господарства, що відбувалось в обласному центрі, кожен держлісгосп презентував свої родзинки та локації з цікавими конкурсами, майстер-класами та іграми для маленьких гостей. Діти мали змогу самостійно посадити дерево, навчитися виготовляти шпаківні та годівнички, які згодом можна було забрати додому. Гості куштувати лісові страви та чаї з карпатських цілющих трав.

Найбільший мали попит намети Міжгірського та Верхньогірського держлісгоспів, де лісничі долучали дітей та їх батьків до виготовлення шпаківень і годівничок, бо ж який ліс без їх співу!? Учні Міжгірської школи лісництва допомагали у залученні родин до справи адже саме вони продовжуватимуть справу лісників. Було зроблено 150 годівничок і 150 шпаківень.

Що акція викличе такий ажіотаж серед дітей, лісівники не думали. Але в підсумку похвалитися своєю годівницею для птахів для школярів стало майже справою честі. Адже допомагати братам пернатим – честь для будь-якої дитини.

– Годівниці у наметах держлісгоспів Верховинщини, звичайно, робили й того року, в Хусті, але тепер діти їх складали з подвійним азартом. А все тому, що дітям оголосили, що буде проводитись така акція і кожен може зробити добру справу, забрати шпаківню додому і завісити на подвір’ї чи то вдома, чи в школі. Тому зацікавити дітей було нескладно. Першими хто взявся за цвяхи та заготовки, були учні шкільних лісництв. Відрадно, що турбота про птахів об’єднала школярів з усього краю, – розповів директор Міжгірського держлісгоспу Іван Барна.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.