Закарпатський лісотехнічний коледж запрошує Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»

Вітаємо з Днем народження!
16.05.2017
Працівникам Кедринського лісництва вручили подяки від Закарпатського обллісомисливгоспу
16.05.2017

Закарпатський лісотехнічний коледж запрошує Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»

ОГОЛОШЕННЯ
 
Закарпатський лісотехнічний коледж запрошує
Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України»
 
випускників коледжу всіх років, абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться завтра, 18 травня 2017 року, за адресою: м. Хуст, вул. Волошина, 66
 
Телефони для довідок: 4–35–07; 4–36–07; 0960429097
 
Початок об 11.00
 
Запрошуються також представники ЗМІ
 
Довідка: Закарпатський лісотехнічний коледж запрошує Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» – єдиний на Закарпатті сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації з підготовки фахівців для лісового комплексу області.
 
Коледж готує молодших спеціалістів за такими спеціалізаціями: «Лісове господарство», «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу», «Деревообробні та меблеві технології», «Економіка», «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Лісозаготівля».
 
Термін навчання: 3-4 роки. Форма фінансування: за рахунок коштів державного бюджету та за рахунок юридичних і фізичних осіб.
 
На базі коледжу створено Закарпатський навчально-науково-виробничий центр Національного лісотехнічного університету України в м.Хуст, в якому випускники коледжу мають можливість отримати вищу освіту за скороченим терміном навчання.
 
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.