#Закарпатські_лісівники закликають приєднатися до #Години_Землі»

Уроки патріотичного виховання відбулися на Берегівщині (ВІДЕО)
24.03.2018
Закарпатський ультрафіолет. Шафрановий сезон розпочався в «Березинці» (ФОТО)
24.03.2018

#Закарпатські_лісівники закликають приєднатися до #Години_Землі»

Цей день нарешті настав! Вже сьогодні ввечері відбудеться наймасштабніша екологічна акція «Година Землі». Давайте всі разом рівно о 20:30 вимкнемо світло на 60 хвилин в знак небайдужості до майбутнього планети. Акція покликана привернути увагу закарпатців до дбайливого і відповідального ставлення до природи і ресурсів.
#Закарпатські_лісівники закликають приєднатися до #Години_Землі», захищати природу та навколишнє середовище. Адже природні багатства Закарпаття – наше національне надбання. І серед закарпатців багато небайдужих до флори і фауни. Не будь байдужим – приєднайся до майбутнього – підтримай акцію #Година_Землі» сьогодні!
Вперше акція «#Година_Землі» була проведена з ініціативи WWF Австралії в 2007 році в Сіднеї. У ній взяли участь понад два мільйони осіб. Вже на наступний рік до «Година Землі» приєдналися 35 країн світу. У призначений час згасла підсвічування Колізею в Римі (Італія), мосту Золоті ворота в Сан-Франциско (США) і багатьох інших визначних пам’яток. Щороку до «Година Землі» приєднуються нові країни і все більше людей своєю участю в ній показують небайдужість до майбутнього планети.
Сьогодні «Година Землі» – це наймасовіша екологічна акція на планеті. У ній беруть участь понад два мільярдів чоловік по всьому світу, більш як 170 країн і близько семи тисяч міст.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 

Коментарі вимкнені.