Закарпатські вальники лісу змагаються за звання найкращого лісоруба України (ФОТО+ВІДЕО)

Одне з найвищих дерев якому 110 років росте на Закарпатті (ВІДЕО)
31.08.2018
Прес-тур до «Блакитної лагуни»: прохолодна вода дивовижного небесного кольору на висоті 750 метрів
02.09.2018

Закарпатські вальники лісу змагаються за звання найкращого лісоруба України (ФОТО+ВІДЕО)

Сьогодні, 30 серпня, на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства

стартували змагання працівників лісових господарств – XXІ- й Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та Х- й конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора – 2018».

Закарпаття представляють команду заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Кий, вальник лісу Михайло Сита з ДП «Міжгірський лісгосп», який виступає під номером «1» та Василь Капчук – оператор гідроманіпулятора з ДП «Ясінянський лісомисливгосп», який виступає під номером «10». До речі, вальник лісу Михайло Сита вже третій рік поспіль представляє Закарпаття на змаганнях вальників.

Захід проводиться з метою популяризації професій лісозаготівельної та лісової галузей. Адже кваліфікація лісозаготівельників вкрай важлива як при заготівлі лісу, так і при виконанні вибіркових санітарних рубок, а також рубок догляду. Важливо акуратно зрубати дерево, не пошкодивши сусідні. Адже практично всі роботи з лісозаготівлі проводяться на складній багатоопераційній техніці та вимагають чіткості та обережності. Таким чином, від підготовленості операторів і вальників багато в чому залежить якість виконаної рубки й, як результат, – стан закарпатських лісів.

Змагання проводяться за чинними правилами Міжнародної асоціації вальників лісу.Тримаємо кулаки за наших лісівників!

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.