Закарпатські обласні лісівники причепурили територію управління 🏼

У Закарпатській області стартувала охорона рибних запасів «Нерест-2018».
03.04.2018
1600 червонокнижних дерев висаджено на Ужгородщині
04.04.2018

Закарпатські обласні лісівники причепурили територію управління 🏼

Поки представники влади заліснювали старий розсадник часів Марії-Терезії, працівники Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства гуртом вийшли на суботник

Проведення весняного суботника стало доброю традицією, започаткованою Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства понад 15 років тому. Відтак сьогодні, 4 квітня, з граблями та лопатами вийшли на прибирання зеленої території аби прибрати разом та активно провести другу половину робочого дня світлого свята – Дня Христового Воскресіння.

І здається сама природа вирішила допомогти лісовим господарникам. День стояв сонячний і напрочуд теплий.

Увесь колектив навів лад біля будівлі обласного управління, в дворі управління, упорядковували прилеглу територію, обрізали кущі, обкопали дерева та висадили нові деревцята та кущі. 
Після лісовідновлення в Ужгородському держлісгоспі долучилився до суботника й начальник управління Валерій Мурга.

Гарний приклад всім працівникам лісових та мисливських господарств Закарпаття продемонстрували представники ЗОУЛМГ, вийшовши на прибирання у повному складі.

Отже, можемо коли хочемо об’єднатися і гуртом без примусу робити добрі справи. Адже можна самотужки наводити лад навколо себе. І ні заради когось, а заради самих себе, своїх родин і своєї рідної області.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ 

 
 

Коментарі вимкнені.