Незаконні рубки, порушення законодавства під час експорту лісо- та пиломатеріалів: шляхи протидії
01.04.2016
Відбулася прес-конференція Першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич
04.04.2016

Закарпатські лісівники оновили автопарк

Одним iз показників успішної роботи підприємства є кількість коштів інвестованих на придбання нової техніки та впровадження нових технологій.
Лісогосподарськими підприємствами Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства в минулому році закуплено за власні кошти основних засобів на суму понад 10 мільйонів, в тому числі:
2 екскаватори; 2 верстати; 1 автонавантажувач; 2 гідроманіпулятори; 1 вібраційний каток; 1 верстат багатопильний; 1 верстат брусувальний; 1 верстат торцювальний; 1 верстат малогабаритний.
«Наша спільна мета – впровадження новітніх технологій у всьому комплексі лісогосподарських та лісозаготівельних робіт, залучення інвесторів у лісову галузь Закарпаття, збільшення площі лісів області. Вкладення коштів в придбання сучасної лісозаготівельної техніки виправдано. Сучасна лісозаготівельна техніка дає лісгоспам можливість максимально систематизувати роботи лісівників, підвищувати продуктивність праці й мінімізуючи участь людини в цьому процесі», – зазначив керманич Закарпатського Оулмг Валерій Мурга.
Вищевказана техніка працює в першу чергу в найвіддаленіших лісових господарствах – Воловецькому, Міжгірському, Рахівському, Ясінянському, В.Бичковскому, Мукачівському та Свалявському.
У цьому році також заплановано закупили обладнання для лісових господарств, яке включатиме також спецтехніку для попередження та ліквідації пожеж у лісах.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.