Студенти Мукачівського університету посадили власний ліс
05.04.2017
У Волівці діти посадили ліс
06.04.2017

За пожежу у с. Водиця винних притягнуто до відповідальності

У вівторок, 4 квітня, о 12 годині за київським часом мешканець с. Водиця Юрій Никорич під час догляду за сінокосом проводив випалювання сухої рослинності (трави та листя) на земельній ділянці громадянина Нуцу Шіман. Залишивши вогонь без контролю, допустив розповсюдження низової пожежі на відкритій місцевості, яка після вітром була перекинута в лісові насадження Верхньоводянського лісництва в урочищі Корга.
Для гасіння лісової пожежі було задіяно 24 чоловік працівників лісової охорони та 58 чоловік місцевого населення. Пожежу було ліквідовано о 16 30. Внаслідок пожежі шкоди насадженню не завдано так як вигоріла лише лісова підстилка ( сухе листя ) в твердолистяному насадженні.
 
Громадянина Юрія Никорича. притягнуто до адміністративної відповідальності та винесено постанову про накладання адміністративного стягнення по статті 77.1 Самовільне випалювання рослинності або її залишків.
 
Одночасно звертаємось до мешканців і гостей Рахівщини: «Пам’ятайте, що ліс – наша спільна домівка, яку потрібно оберігати. Через людську байдужість може загинути цілий живий організм, який функціонує як годинник, механізму якого не збагнути, якщо не поважати природу, не прислухатися до кожного її подиху, шелесту кожної травинки й листочка, поруху кожної найменшої комашки, яка незважаючи на свою на перший погляд малу значимість є безцінною частинкою природи. Вогонь може зруйнувати все це вмить. Проте на відновлення цього природного механізму потрібно буде не один десяток років. Замисліться про це і не будьте байдужими».
 
 

Коментарі вимкнені.