За 2017-й рік лісівники поставили населенню майже 200 тис. кбм. твердого палива

П’ять природно-заповідних установ отримали сертифікати про включення до їх складу ділянок букових пралісів ЮНЕСКО
30.01.2018
Валерій Мурга зустрівся з мітингувальниками
31.01.2018

За 2017-й рік лісівники поставили населенню майже 200 тис. кбм. твердого палива

За 2017-й рік лісівники поставили населенню майже 200 тис. кбм. твердого палива

Забезпечення населення деревиною для опалення житлових будинків – одна з головних турбот лісових господарників.

Питання забезпечення жителів Закарпаття деревиною з метою опалення житлових будинків стало останнім часом одним з найактуальніших, потіснивши навіть сплату комунальних послуг. Проблема заготівлі деревини для будинків з пічним опаленням або з твердопаливними котлами, звичайно, не стосується жителів багатоквартирних будинків з повним набором комунальних послуг. Але в селах або в містах, і для людей, які проживають у цих будинках, питання забезпечення дровами – життєво важливі.

І з кожним роком попит на дрова зростає. До прикладу, якщо в 2013 році лісівниками реалізовано 96,8 тис. кбм. дров паливних, то в 2016 році цей обсяг склав 179,4 тис. кбм., тобто збільшився практично у два рази. За 2017-й рік ця цифра вже сягнула вже 193,0 тис. кбм. твердого палива.

Розуміючи потреби населення питання постачання дров’яної деревини знаходиться на постійному контролі керівництва Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства та керівників державних лісогосподарських підприємств.

Процедура проста: для того, щоб забезпечити потреби громадянам потрібно звернутися в лісгосп або лісництво, яке прилягає до місця проживання громадянина, оформити відповідні документи, тобто написати заяву на виписку дров, сплатити вартість за заявлений боєм у касу та очікувати своєї черги.

Закарпатське ОУЛМГ також повідомляє, що самовільна заготівля і вивезення деревини заборонені!

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.