Державні підприємства Закарпатського ОУЛМГ перейшли на електронну систему закупівель
21.01.2016
Основною перевагою запровадження електронних закупівель підприємствами лісової галузі є запобігання корупції, розширення кола постачальників, ефективне витрачання бюджетних коштів та суттєва їх економія – Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук
25.01.2016

З Днем соборності та свободи України

Майже століття тому, 22 січня 1919 року, на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. Цей день увійшов до національного календаря як державне свято – День Соборності України. Прийняття Акту Злуки стало не лише виявом політичної консолідації національної еліти, а й народженням єдиної незалежної держави.

Майже століття тому,  22 січня 1919 року, на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. Цей день увійшов до національного календаря як державне свято – День Соборності України.  Прийняття Акту Злуки стало  не лише виявом політичної консолідації національної еліти,  а й  народженням єдиної незалежної держави.

Глибоко символічно, що Дню соборності нашої держави передують Різдвяні свята, які більшість українців намагається відзначати в колі родини, дотримуючись давніх традицій,  коли серця людей сповнені благодатним теплом Різдвяної зірки.

Сьогодні ми особливо усвідомлюємо  важливість цієї події. Адже  історичний досвід  вкотре  нагадує – головною, незаперечною цінністю для всіх нас є вільна, соборна держава. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі.

Нехай це свято вселяє надію на  краще майбутнє  і віру, що скріплена кров’ю мільйонів патріотів територіальна цілісність нашої держави завжди залишатиметься непорушною.

 

З повагою,

Валерій Мурга,

начальник Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.