Валерій Мурга: «Чай із Закарпаття може стати сильним конкурентом на українському ринку»
06.09.2019
Лісівники Закарпаття підкорюють нові вершини!
09.09.2019

З Днем народження, шановний Василю Васильовичу!

Сьогодні свій День народження святкує дуже дорога для нас усіх людина, відданий і мудрий працівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, заступник начальника –  Василь Кий!

Шановний Василь Васильович!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваше життя – це яскравий приклад чесного служіння Вітчизні, високої відповідальності за доручену справу, енергійності та наполегливості. Освіченість, компетентність, величезна працездатність є складовими Вашого успіху та авторитету. Вам завжди вистачає послідовності та професійного сумління, щоб вірно служити Закону, сміливо і непохитно відстоювати істину за людей у галузі лісового господарства.

Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають і досі глибоку повагу не лише у стінах ЗОУЛМГ, а й далеко поза його межами.

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім лісівникам.

Шановний Василю Васильовичу! Бажаємо Вам міцного здоровя, миру, щастя, добра й благополуччя. Щасливих днів і плідних справ, гарного настрою, легких доріг, вірних друзів, родинного затишку і тепла. Хай доля буде прихильною до Вас, щедро дарує многії літа у здоровї, а Боже благословення оберігає.

З великою шаною та глибокою повагою колектив Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Коментарі вимкнені.