Молодий ліс з’явився у Рахівському ЛДГ (ВІДЕО)
24.04.2019
❗️На #Закарпатті відібрали найрозумніших юних лісівників
24.04.2019

Як відсвяткували День довкілля у Тячівському держлісгоспі

Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

У цій благородній справі відчутна роль екологічної громадськості та людей у зелених кешкетах, які не тільки привертають увагу суспільства до збереження та примноження лісу, проблем навколишнього середовища, але й долучається до їх вирішення.

З приводу цього свята, учні художньої бригади Нересницького будинку культури «Еколог» завітали привітати працівників Тячівського держлісгоспу

«Ми – молоде покоління, яке є великим прикладом для наслідування! Ми регулярно саджаємо нові дерева, створюючи зелені островки, переймаємо досвід у лісівників, долучаючись до цікавих акцій із розвішування шпаківень та інших не менш цікавих подій. Тож, закликаємо небайдужих людей та свідому молодь долучатися до подібних акцій, і тоді спільними зусиллями ми таки зробимо Украіну чистою разом!», – відмітили вихованці художньої бригади.

Коментарі вимкнені.