Висаджуючи дерева сьогодні – Ви зберігаєте життя Карпатам завтра

У Тячівському лісгоспі висадили 4500 саджанців
18.04.2018
Верховинським “зеленим нивам” буяти
18.04.2018

Висаджуючи дерева сьогодні – Ви зберігаєте життя Карпатам завтра

Вчора, 17 квітня, ДП «Довжанське ЛМГ» зустрічало гостей, які брали участь у проведенні щорічної Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Дійство проходило на території Довжанського лісництва, урочище «Довга», квартал 28, виділ 7.1.

Бажаючих висадити своє власне деревце було багато. На свято заліснення завітали представники з Іршавської адміністрації, Іршавської районної ради, голови селищних рад, малеча Довжанської ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів та багато інших гостей.

Працівники державної лісової охорони ДП «Довжанське ЛМГ» вважають, що цінно кожне висаджене дерево. «Іноді здається, що один маленький саджанець – це нічого, але коли саджанець виросте, він стане могутнім велетнем. невелика сума не може змінити ситуацію. Але це не так. Великий ліс складається з малого саджанця. І цінно кожне дерево, яке Ви посадили. Висаджуючи дерева сьогодні – Ви зберігаєте життя Карпатам завтра», – каже провідний інженер з лісових культур Марія Бойко.

Учора лісівники Довжанського лісомисливгоспу висадили саджанці дуба скельного, ялиці білої, клена-явора та ясена звичайного у кількості 2000 штук на площі – 0,7 га. Дуже приємно те, що з кожним роком люди все більше висловлюють бажання внести і свою лепту на благо нації!

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.