Вирубали – висадили: на Мукачівщині на ділянці цьогорічної рубки висадили цінні породи дерев

Пропозиції Валерія Мурги на засіданні в Тячівській РДА питання щодо лісокористування та утворення нових заповідних територій – підтримали!
12.04.2018
Молодий ліс в Хустському лісництві. Волонтери тільки за один день посадили 3 тисячі дерев
12.04.2018

Вирубали – висадили: на Мукачівщині на ділянці цьогорічної рубки висадили цінні породи дерев

Ясінь звичайний, дуб скельний, явір – сьогодні у Кленовецькому лісництві висадили близько 1400 саджанців цінних порід дерев.

Участь у посадці  нового лісу разом з лісівниками Мукачівського лісгоспу, місцевої лісової охорони  взяли місцеві школярі, учні  8-9 класів Кленовецької ЗОШ І- ІІ ступеню, громадські активісти “Народної ради Мукачівщини” та депутитати селищної та районної ради.

Так, сьогодні на Мукачівщині було висавджено близько 1400 саджанців породи дуб, ясінь, явір. Маємо зазначити, що посадка проводилась на площах цьогорічної вирубки. Таке рішення було прийнято лісівниками, допоки не виникло так зване задерніння ґрунту, а також, щоб  урізноманітнити густий самосів породи бук.

Водночас, як розповів Голосу Карпат головний лісничий ДП “Мукачівське лісове господарство” Василь Русин, загалом цьогоріч заходи з лісовідновлення проводитимуться на території 109 га лісфонду згаданого господарства.  Слід також відмітити, що крім  листяних самосівів, методом посадки та посіву цінних порід заліснюватимуть площі на 41 га лісфонду мукачівського лісгоспу, а це – близько 350 тис. саджанців дерев цінних порід (бук, дуб, ясінь, явір тощо). Водночас доповнення насаджень на території лісгоспу проводиться на понад 60 га та догляд – на 200 га. Також, протягом минулого на ділянках з-під зрубів року було зібрано понад 3 тонни насіневогоматеріалу.

goloskarpat.info

Коментарі вимкнені.