Виробництво без відходів: у глибинці Рахівщини діє глибока лісопереробка (ВІДЕО)

На Закарпатті за дорученням Держлісагентства створять комісію, яка перевірить проведення лісозаготівельних робіт
09.01.2020
У Закарпатській ОДА розглянули питання діяльності нацпарків
10.01.2020

Виробництво без відходів: у глибинці Рахівщини діє глибока лісопереробка (ВІДЕО)

іНе заготівлею єдиною. Ясінянське лісомисливське господарство активно займається глибокою лісопереробкою. На базі підприємства знаходиться потужний лісопильний цех, який переробляє низькоякісну, тонкомірну деревину.

Лісопильний цех працює під замовлення. На сьогоднішній день тут виготовляють брусок та дошку, які реалізують за кордон. Завдяки цьому понад 20 місцевих жителів мають стабільну роботу та високу заробітну плату, які у гірській місцевості велика рідкість.

Наразі цех забезпечений шістьма станками, які можуть випускати різного роду асортимент продукції з дерева. Це стосується не тільки видів порід дерев, але й розмірів. Усе залежить від замовлення клієнта.

Не менш важливим залишається той факт, що під час переробки лісопродукції, на лісопильному цеху не залишається відходів. Так залишки працівники роздрібнюють на тріску та тирсу, які використовують як паливний матеріал.

Виробництво без відходів: у глибинці Рахівщини діє глибока лісопереробка

Виробництво без відходів: у глибинці Рахівщини діє глибока лісопереробкаНе заготівлею єдиною. Ясінянське лісомисливське господарство активно займається глибокою лісопереробкою. На базі підприємства знаходиться потужний лісопильний цех, який переробляє низькоякісну, тонкомірну деревину. Лісопильний цех працює під замовлення. На сьогоднішній день тут виготовляють брусок та дошку, які реалізують за кордон. Завдяки цьому понад 20 місцевих жителів мають стабільну роботу та високу заробітну плату, які у гірській місцевості велика рідкість. Наразі цех забезпечений шістьма станками, які можуть випускати різного роду асортимент продукції з дерева. Це стосується не тільки видів порід дерев, але й розмірів. Усе залежить від замовлення клієнта. Не менш важливим залишається той факт, що під час переробки лісопродукції, на лісопильному цеху не залишається відходів. Так залишки працівники роздрібнюють на тріску та тирсу, які використовують як паливний матеріал.

Posted by Закарпатське ОУЛМГ on Friday, January 10, 2020

Коментарі вимкнені.