Закарпатські ліси сильно постраждали від буревіїв
18.10.2016
У Брустурянському лісгоспі триває активна заготівля «майбутніх лісів»
20.10.2016

Виноградівський лісгосп успішно пройшов аудит

В ДП «Виноградівський лісгосп» пройшов аудит проведений в рамках Міжнародної добровільної лісової сертифікації за системою FSC (Лісова опікунська рада).

З моменту отримання сертифіката лісгоспом минув рік, протягом якого потрібно було виконати 10 принципів і 56 критеріїв. Це необхідно для підтвердження дії FSC-сертифіката, який видається на 5 років. Умови стосувалися дотримання правил охорони праці та техніки безпеки, впровадження системи оцінки та моніторингу негативного впливу господарської діяльності на навколишнє середовище, збереження рідкісних і зникаючих видів, запобігання витоків масла та палива з лісозаготівельної техніки, контролю ланцюга поставок продукції, виділення лісів високої природоохоронної цінності (ЛВПЦ ).

Наскільки успішно лісгосп впорався з їх виконанням, перевіряли аудитори Володимир Ковалишин та Андрій Головко. Ведучим аудитором Володимиром Ковалишиним було підведено підсумки проведеного аудиту зі слів якого підприємство рекомендоване до отримання сертифікату.

Директор Виноградівського лісгоспу Василь Агій, під час наради подякував за довіру аудиторам та зазначив: «Всі вимоги, виставлені аудиторами, здійсненні. Однак працювати над ними повинен не тільки лісгосп, а й лісозаготівельні компанії, проводили свою діяльність на його території».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.