Виноградівщина. Майже 200 мішків сміття зібрали учасники акції «Чисті Карпати»

На #Рахівщині лісівники облаштовують зони відпочинку (ВІДЕО)
27.09.2017
Лісові мешканці зафіксовані у Великобичківському лісгоспі біля підгодівельних майданчиків
28.09.2017

Виноградівщина. Майже 200 мішків сміття зібрали учасники акції «Чисті Карпати»

Традиційно, на місці стихійних сміттєзвалищ лісівники разом із представниками органів місцевого самоврядування й учнями шкіл навесні та восени роблять масштабні акції з очищення лісових масивів від сміття та висадки дерев.
 
Відтак, сьогодні, 27 вересня, на Виноградівщині, за ініціативи працівників державної лісової охорони Виноградівського держлісгоспу була проведена екологічна акція, результатом якої стали гектари прибраних територій та понад 200 мішків прибраного сміття. Крім працівників держлісгоспу, в акції взяли участь учні та педагоги Виноградівської ЗОШ №6, працівники Великокопанської сільської ради та місцеві мешканці.
 
Акція проходила на узбіччі автошляху між селами Велика Копаня та Широке Виноградівського району Закарпатської області. Учасниками акції було зібрано майже 200 мішків сміття, серед якого найбільшу кількість складали порожні пляшки та упаковки від цигарок, які водії викидують з вікна автомобілів.
 
«З року в рік, лісівники підприємства прибирають навколишні території, подаючи приклад для оточуючих, як треба підтримувати порядок і чистоту навколо себе, – каже директор ДП «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій. – Приємно, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь, а долучаються до прибирання. Для нас воно стало традицією. Приємно спостерігати за тим, як колись захаращені зони облагороджуються і поступово перетворюються на чисті лісові галявини і масиви. А для тих, хто не хоче дотримуватися загальних правил поведінки в лісі, пам”ятайте, що залишене Вами сміття буде розкладатися в природі не одне століття. Тому, не забувайте зібрати та утилізувати сміття після відпочинку в лісі».
 
Варто зазначити, що акція привернула увагу місцевих жителів, грибників та подорожуючих, котрі з цікавістю спостерігали за тим, яку кількість сміття зібрали на відносно невеликому відрізку шляху.
 
Лісівники вдячні всім учасниками та свідомим громадянам за участь та закликаємо берегти природу для нас і наших нащадків.

Коментарі вимкнені.