Вилучену під час санітарних чисток лісів деревину переробляють на дрова й дошки на Перечинщині

Держлісагентство звернулося до СБУ та ГПУ щодо розслідування ситуації на Закарпатській митниці
04.07.2016
На Перечинщині катастрофа: масове всихання лісів
05.07.2016

Вилучену під час санітарних чисток лісів деревину переробляють на дрова й дошки на Перечинщині

Працівники цеху щоденно переробляють понад 30 кубометрів матеріалу. Низькосортну деревину – на дрова та дошки. Два місяці тому на Перечинщині запустили переробний цех при лісгоспі. Всю деревину, яку вилучають під час санітарної чистки лісів, звозять сюди: з бука та ясена роблять дошки, дрова, тирсу. Працівники цеху щоденно переробляють понад 30 кубометрів матеріалу. Частина деревини йде на експорт, іншу – продають населенню.

Іван Волошин, оператор нижнього складу ДП “Перечинське ЛГ” розповідає: Працівники переробляють у цеху переважно бук та ялицю. Але все залежить від того яка деревина. зазначає працівник лісгоспу.

В основному на станок, який переробляє деревину на дрова подається бук. Про це детальніше розповів Ігор Швець, оператор деревообробного станка “ДП Перечинське ЛГ”:

“Спочатку для криживання на станок подається деревина бука, інколи ялиці. Далі її ріжуть та колять на дрова. Опісля вже покрижовані дрова просихають на свіжому повітрі під навісом з металочерепиці. Окрім продажу на внутрішній ринок цех реалізовує деревину для соціальних потреб населення”.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.