Виїзне засідання колегії закарпатських лісівників показало якість роботи Великобичківсього лісомисливгоспу

Закарпатських лісівників вчили новітнім технологіям
17.11.2016
Обрано новий склад Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України
18.11.2016

Виїзне засідання колегії закарпатських лісівників показало якість роботи Великобичківсього лісомисливгоспу

У Великобичківському лісомисливгоспі відбулося виїзне засідання колегії Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства за участі директорів держлісгоспів краю, головних спеціалістів та представників преси.
Програма колегії була досить насиченою: під керівництвом начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги розпочалася із настановчого засідання за круглим столом. Опісля учасники зібрання розпочали свій лісівничий шлях.
Оглянули учасники адмінбудинок лісництва ім. Томащука л-ва, та кімнату зберігання лісового насіння й систему відеоспостереження на КПП № 2, рекреаційні пункти для відпочиваючих, мінеральне джерело в ур. Буркут, Краєзнавчий музей, огляд доповнення лісових культур, новостворений форелевий потік й будівництва форелевих станків й на завершення деревообробне підприємство «ВГСМ».
 
Начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга розповів:
«Програма сьогоднішнього заходу була досить насиченою і це мав змогу побачити кожний. Сьогоднішня виїзна нарада – це старт нового формату роботи лісівників для того, щоб максимально показати роботу лісівників. Нам немає чого приховувати і хочеться презентувати на якому рівні у нас працює то чи інше лісове господарство. Для лісівників – це певний стимул для підвищення якості роботи – лісових розсадників, туристично-реакреаційних пунктів, деревообробних цехів, догляду за лісом. Недаремно казали мудрі «Краще один раз побачити, ніж сто раз почути і це істина».
 
«Одне з основних, що ми хотіли показати – це рубки догляду, адже люди мають бачити, що лісівники не тільки заготовляють ліс, а регенерують ліс, роблять освітлення, прочищення і оновлюють деревостан. Друге питання, яке надзвичайно актуальне – відеоспостереження, яке встановлено на 60% КПП і в значний частині лісових угідь. Відеореєстратори – це зменшення крадіжок лісу, чисте повітря, доглянуті ліси та наголошую, якісна робота лісових господарств.Вони знаходяться безпосередньо у лісах, а про їхнє місцерозташування знають лише єгері. Придбання необхідної техніки взяли на себе наші підприємства. І протягом 2017 року, думаю, ми завершимо роботу над системою відеонагляду у лісах області».
Відповідаючи на питання журналістів, директор Великобичківського лісомисливгоспу Юрій Сойма зазначив:
«ДП «В.Бичківське ЛМГ» ефективно працює, адже при лісомисливгоспі, не дивлячись на значну площу лісових угідь, функціонують і лісові розсадники та оновлюються ліси й форелеве господарство. Робота робиться якісно і ми впевнені, що нашу за нашу копітку щоденну працю віддячать наші онуки».
 
«Лісогосподарська діяльність Великобичківського лісомисливгоспу спрямована на відновлення корінних деревостанів зокрема бука, ялиці шляхом збереження природного поновлення цих порід. Господарська діяльність спрямована на дотримання правил лісокористування і лісовідновлення всіма підприємствами, які ведуть господарство в лісах, використання земель лісфонду відповідно до їх цільового призначення і охорону цих земель; ведення мисливського господарства. Окрім основних порід лісівники намагаються доповнювати ліси новими породами. Так з’явилися у наших лісових угіддях сосни. Експериментально минулого роки ми висадили тисячу молодих сосен, які вже прижилися і ми через десятки років будемо мати вже сосновий ліс, якого раніше в Закарпатті не було», – додав Юрій Михайлович.

 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.