Уперше на Закарпатті відкрили фотовиставку «Ліс: від насіння до насіння» (ВІДЕО)

Лісівникам Закарпаття вручили державні нагороди та «золотого ведмедика» (ФОТО+ВІДЕО)
19.12.2018
Лісова красуня в домі: скільки коштують новорічні красуні та чи багато ялинок незаконно реалізовують в області? (ВІДЕО)
19.12.2018

Уперше на Закарпатті відкрили фотовиставку «Ліс: від насіння до насіння» (ВІДЕО)

“Ліс: від насіння до насіння” – саме під такою назвою, вперше за новітню історію лісової галузі Закарпаття, в атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації стартувала фотовиставка. Ідея показати нелегку роботу закарпатських лісівників у світлинах, виникла в очільника обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги.

Саме ж підготування тривало не один рік, адже фотографій хоч й багато, проте творці фотовиставки намагались зібрати тільки ті, які найкраще передають дух лісу та його опікунів. Всього на фотовиставці презентовано більше 60-ти світлин, авторами яких виступають закарпатські фотографи та фотокореспонденти й лісівники. Фотографії передають хронологію подій нелегкої праці лісівників: від збору насіння, посадки лісових культур, їх догляду та заготівлі.

Все це, за словами лісівників, може показати кожному закарпатцю роботу лісової галузі із середини. Перші відвідувачі фотовиставки діляться тільки приємними враженнями. Кажуть, у світлі сьогоднішньої інформаційної кампанії як у ЗМІ так й громадськості, світлини дають чудову відповідь на всі звинувачення в адресу закарпатських лісівників. Триватиме фотовиставка “Ліс: від насіння до насіння” до початку січня, тож всіх охочих, лісівники запрошують в атріум Закарпатської обласної державної адміністрації. У майбутньому, керівництво обласного управління лісового та мисливського господарства планує презентувати фотовиставку також у Києві та інших районах Закарпаття.

Коментарі вимкнені.