Володимир Куцин: «У Мокрянському лісгоспі і над поліпшенням економічних показників працюють, і про збереження природних багатств дбають»

Боєць не залишиться самотнім
25.09.2015
«Дорога Світла» – як духовний місток з природою
06.10.2015

Володимир Куцин: «У Мокрянському лісгоспі і над поліпшенням економічних показників працюють, і про збереження природних багатств дбають»

Директор ДП «Мокрянське ЛМГ», що діє на території Тячівського району, Володимир Куцин добре знає: робота лісівника – важлива і відповідальна, бо проробив у цій галузі не один рік.

Кажуть, що перебування у лісі робить людину добрішою. Не погодитися з цією думкою важко. Недарма більшість громадян, особливо жителі великих населених пунктів, після напружених трудових буднів вирушають, аби зарядитися позитивною енергією,  саме до лісу. Однак мало хто замислюється над тим, що ліс також постійно потребує захисту і турботи. Дбати про зелені легені планети, забезпечувати збереження та відтворення цих природних  багатств  входить до основних обов’язків працівників лісової галузі.

Директор  ДП «Мокрянське ЛМГ», що діє на території Тячівського району, Володимир  Куцин добре знає: робота лісівника – важлива і відповідальна,  бо проробив у цій галузі не один рік. На його думку, обирають таку професію справжні природолюби. В очолюваному ним підприємстві працюють саме такі люди, загалом 227 осіб. Усі  професіонали своєї справи. І що б там хто не казав, працівники цього лісомисливського господарства завжди намагаються виконувати свої обов’язки совісно, якісно, а головне – з користю для лісу.

Злагоджено діє весь колектив, та  керівник націлює своїх підлеглих на продуктивну роботу  кожного працівника.  Є тут і свої передовики. Так, за підсумками економічних і господарських показників протягом останніх восьми місяців першість веде колектив Брадульського лісництва, де лісничий М.Кубинець. Це господарство, за словами Володимира Куцина, тримається в числі кращих останніх кілька років. Цьогоріч також відзначилося високими показниками заготівлі і реалізації деревини.

Треба сказати, що кращі економічні показники демонструє ДП  «Мокрянське ЛМГ» в цілому, зокрема на 101 відсоток збільшилася кількість заготівлі деревопродукції протягом останні восьми місяців,  порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас було реалізовано продукцію на загальну суму понад 27024, 24 тисячі гривень, за цей  рік сплачено понад 13483 тисячі гривень платежів до державного та місцевого бюджетів, спеціальних фондів. Лісомисливське господарство має на сьогодні 1млн.860  гривень чистого прибутку, повідомила головний економіст підрозділу Василина Балабан.

Таким чином підприємство отримало змогу поліпшити результати  господарської діяльності. Від початку поточного року збудовано 1 км лісових доріг, відремонтовано раніше зведені шляхи, а найближчим часом будуть введені в експлуатацію ще 7 км доріг, споруджені у минулі роки.

Та не лише економічними і господарськими показниками переймається керівництво ДП «Мокрянське ЛМГ». Як стверджує Володимир Миколайович, чільне місце в роботі цього підприємства належить також збереженню й відтворенню лісу. З цією метою у спеціальних розсадниках плекають саджанці різних порід дерев, котрі планують висадити у найближчі дні, лісова охорона захищає від браконьєрів, котрих вистачає у цій місцевості, намагається запобігти виникненню лісових пожеж.

Не за горами – зима, нелегка пора року для представників фауни. Аби цей період тваринам було легше пережити, працівники підприємства заготовили для них корм. Так, у  цих постійних  турботах, щодня минають трудові будні всього колективу ДП «Мокрянське ЛМГ».

Прес-служба ЗОУЛМГ

Коментарі вимкнені.