Володимир Бондар нового гендиректора Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання “УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ”

У Великобичківському лісгоспі спростували інформацію про завищену ціну на паливні дрова
12.05.2018
У гірські річки Міжгірщини запустили 12 тисяч мальків форелі
14.05.2018

Володимир Бондар нового гендиректора Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання “УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ”

Учора, 11 травня, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар представив нового генерального директора Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання “УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ”.

Володимир Бондар представив колективу інституту нового керівника – Валерія Цибулька.

Заступник Голови Держлісагентства окремо зупинився на задачах Укрдержліспроекту щодо реформування лісової галузі України, перспективах розвитку та висловив впевненість, що новому керівнику вдасться об’єднати зусилля колективу у вирішенні окреслених питань.

У свою чергу, Валерій Цибулько розповів про свій більш ніж 30 річний фаховий шлях на різних посадах у лісовій галузі, та зупинився на першочергових задачах на посаді керівника інституту.

Зазначимо, що Валерій Цибулько був начальником Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства протягом 13 років.

Коментарі вимкнені.