На Закарпатті зростає попит на дрова (ВІДЕО)
27.09.2017
Лісівники розповіли про порядок збору грибів на Закарпатті (ВІДЕО)
27.09.2017

Вітання Валерія Мурги з Всесвітнім днем ​​туризму

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Всесвітнім днем ​​туризму!

Сьогодні саме завдяки Вам ми спостерігаємо істотне зростання і позитивні зміни в цій сфері: зростає популярність туризму на Закарпатті, з’являються нові маршрути, удосконалюється інфраструктура і логістика, відкриваються більш широкі можливості для залучення іноземних гостей.

Закарпаття – край, який володіє унікальною культурною спадщиною і дивовижною красою природи. Можливості нашої краю як у сфері внутрішнього, так і в’їзного туризму безмежні. В останні роки обидва ці напрямки розвиваються особливо активно, і сьогодні наше спільне завдання – зробити все, щоб подорож по Закарпаттю була комфортною. У цьому напрямку щоденно працюють і лісівники Закарпаття, які займаються лісовідновленням, будуть рекреаційні пункти для відпочиваючих, допомагають маркувати та знакувати туристичні маршрути, розбудовують нові лісові шляхи та всебічно сприяють формуванню привабливого туристичного іміджу. У мене немає сумнівів, що в майбутньому ми вийдемо на зовсім новий рівень як популяризації, так і якості регіонального туристичного продукту.

Бажаю всім профільним фахівцям успіхів в роботі, нових цікавих проектів, а любителям подорожей – яскравих вражень і хорошого відпочинку!

З найщирішими побажаннями начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга!

Коментарі вимкнені.