Щирі вітання!
21.03.2018
У Мукачівському держлісгоспі відбулась нарада щодо прийнятих від агролісів земель
22.03.2018

Вітаємо всіх з Міжнародним днем лісів! Бережіть ліси

Шановні колеги!
 
21 березня весь світ відзначає Міжнародний день лісів. Ініціатором його проведення стала Європейська конфедерація сільського господарства, а підтвердила офіційний статус цього дня Генеральна Асамблея ООН. У нашій країні у в цей день стартує широкомасштабна акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”.
 
Міжнародний день лісів – день для тих, хто пам’ятає про необхідність зберігати зелені легені нашої планети, хто своєю благородною працею охороняє наші лісові багатства, сприяє їх раціональному використанню, бере участь у відновленні лісів, використовує тільки сертифіковану лісопродукцію та розвиває зелений туризм, день, коли всі жителі Закарпаття повинні привернути увагу суспільства до питань відновлення і примноження лісових багатств і виховання дбайливого ставлення до закарпатського лісу.
 
Адже ліси – національне багатство Закарпаття, ліси в області зростають на площі 695,8 тис. га і мають 207,5 млн куб. м деревинних запасів. А за площею лісового фонду Закарпаття входить до першої п’ятірки серед областей України, а за лісистістю і запасами деревини наша область займає перше місце.
 
Вітаємо всіх і бажаємо успіхів у роботі, невичерпної енергії міцного здоров’я, Божої Благодаті, процвітання, достатку Вам і Вашим родинам!
 
Ліс- це життя, тому любіть ліси і посадіть своє дерево в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”!
 
З повагою, колектив Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства!

 

Коментарі вимкнені.