Відповідь Закарпатського ОУЛМГ на публікацію «На Ужгородщині затримали «Камаз» із «лівою» деревиною

Ужгородські лісівники затримали «на гарячому» «чорних» лісорубів
01.06.2016
Закарпатські лісівники успішно проекзаменувалися
02.06.2016

Відповідь Закарпатського ОУЛМГ на публікацію «На Ужгородщині затримали «Камаз» із «лівою» деревиною

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства роз’яснює, що інформація про деревину, зафіксовану учора ввечері в селі Глибоке Ужгородського району, яку патрульні зупинили для перевірки вантажівку «Камаз», завантажену деревиною. За кермом якої перебував 47-річний водій не є достовірною.

Пояснюємо, що деревина була заготовлена учора, 31 травня на основі лісорубного квитка №431 988, виданого ДП «Ужгородським лісгоспом» на підставі погодження Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ділова та дров’яна деревина породи бук була повністю відображена в електронному обліку деревини, у водія були присутні  всі супровідні документи (специфікація поколодного обліку і товаро-транспортна накладна). Підрядник ТОВ «Грінвуд-2005», договір підряду, у кількості 29 сортиментів, у загальному об’ємі 27,8 куб м. Дана лісопродукція була реалізована на загальну суму 19 тисяч 608 гривень.

Хочемо зазначити, що під час перевірки бирок, якими була маркована лісопродукція, у базі працівників правоохоронних органів не було відображено даних по бирках. Це зв’язано з тим, що після відпуску лісопродукції з верхнього складу, майстер лісу не провів обмін між КПК та базою, тому що не було покриття. Однак, дана продукція в любому випадку попала би на сервер і видаленню не підлягає, адже це повноваження Державне підприємство «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр».

Наразі автомобіль з деревиною поміщено на штрафмайданчик Управління патрульної поліції в м.Ужгороді. За даним фактом триває перевірка.

 L_k_1

L_k_11

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.