Відповідь щодо повідомлення у соціальній мережі facebook Василя Пукмана

Лісівники Великоберезнянщини отоварюють краян паливними дровами (ВІДЕО)
26.12.2018
Стихійні ялинкові базари: невловимі браконьєри та заготівля новорічних деревець
26.12.2018

Відповідь щодо повідомлення у соціальній мережі facebook Василя Пукмана

Відповідь щодо повідомлення у соціальній мережі facebook Василя Пукмана. Шановний Василь Васильович Пукман, лісівники Закарпаття засвідчують Вам свою високу повагу й пильну увагу до лісового господарства та звертаються до Вас щодо Вашого коментаря :
 
Днями на сторінці в соціальній мережі facebook Василь Пукман, опублікував повідомлення з дописом:
 
«Ви вірите, що «невідомі»?! Між іншим, контроль за дотриманням лісового законодавства, незалежно від власника, покладено на державну лісову охорону!!», – йдеться у повідомлення Василя Пукмана (https://www.facebook.com/pukman.vasil/posts/2278488312395427).
 
Закарпатське обласне управління лісового господарства, а саме відділ охорони, захисту лісу та внутрішнього аудиту, дає офіційну відповідь на матеріал щодо публікації:
 
Ділянка, про яку йде мова у публікації розташована в урочищі Керек-Мочар. У свою чергу відділ охорони, захисту лісу та внутрішнього аудиту ЗУОЛМГ наголошує, що вищезазначена ділянка ніколи не була у відомстві ні філії «Тячів ЛАГ», ні ДП «Тячівське ЛГ».
 
Хочемо також додати, що можливо, Василю Васильовичу варто нагадати, що він, як перший заступник начальника ЗОУЛМГ у 2013 році та відділ, підпорядкований йому, повинні були виконувати даний лист Державного агентства лісових ресурсів України «Про надання роз’яснення» у зв’язку із запитами що надходять від обласних управлінь лісового та мисливського господарства щодо здійснення ними державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог лісового законодавства в лісах інших користувачів Державне агентство лісових ресурсів повідомляє.
 
Так, у листі зазначається: на виконання пункту 191.1 пункту 191 розділу XIII «Реформа системи державного управління» Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження програм економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка» з метою проведення адміністративної реформи та скорочення контрольно-наглядових функцій центральних органів виконавчої влади ВРУ було прийнято Закон України від 16.10.12 року «5456-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні».
 
Варто наголосити, що на підставі цього Закону були внесені зміни до Лісового кодексу України, в якому зокрема статтею 29-2 визначено, що державний нагляд (контроль) за раціональним використанням, відтворенням і охороною природних ресурсів, у сфері лісових відносин покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища.
 
Відповідно до Положення про Державне агентство лісових ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 13.02.11 №458 Держлісагентствo здійснює планові перевірки за додержанням вимог законодавства у сфері лісового господарства виключно в лісах підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління.
 
Це говорить про те, що державний контроль за додержанням вимог законодавства у сфері лісового господарства іншими лісокористувачами Державне агентство лісових ресурсів не здійснює. Відповідні інспекційні підрозділи в центральному апараті і апаратах територіальних органів відсутні.
 
Окрім того, для здійснення заходів з контролю за додержанням вимог законодавства у сфері лісових відносин у лісах інших користувачів спеціалісти Держлісагентства та його територіальних органів залучається лише на вимогу правоохоронних органів, звернень центральних та місцевих органів виконавчої влади, фізичних та юридичних осіб.
 
На листі навіть зазначено прізвище того ж Василя Васильовича Пукмана (що додається)
 
Відділ охорони, захисту лісу та внутрішнього аудиту Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Коментарі вимкнені.