«Великодні скарби» шукали діти у дендропарку Виноградівського лісгоспу

Лісівники Свалявщини нагадали про обережне поводження з вогнем
26.04.2019
На Іршавщині лісівники оперативно ліквідували підпал
26.04.2019

«Великодні скарби» шукали діти у дендропарку Виноградівського лісгоспу

Напередодні Великодня працівники Виноградівського лісгоспу підготували для маленьких прихожан Благовіщенської церкви квест «Полювання за писанками», який мав не лише розважальну мету, а й просвітницьку.

Дві команди слідопитів змагалися за першість у пошуку «пасхальних скарбів», захованих на території підприємства.
У кожній схованці учасники мали віднайти шоколадну писанку та підказку з назвою рослини, біля якої захований наступний скарб.
Великодні яєчка були заховані під екзотичними породами дерев та чагарників, що ростуть на території підприємства та у дендропарку. Для допомоги шукачам вручили карту скарбів та атлас з ілюстраціями деревних порід.
Фінішувли змагання біля ліванського кедра, що є важливим християнським символом: про нього у Біблії згадується понад 70 разів.

Участь у квесті дала змогу малечі ознайомитися з рідкісними для наших широт рослинами: криптомерія японська, дугласія, тис ягідний, інжир, кунінгамія ланцетна, гінкго білоба, барбарис Тунберга, клокичка периста, хеномелес (айва японська), альбіція ленкоранська, сумах волосистий (оцтове дерево), гібіскус, кедр ліванський, модрина європейська, кипарис Лавсона, а також самшит вічнозелений, туя Ельвангера, туя Смарагд, ялівець козацький та ялівець лускатий, ялина срібляста, ялина канадська та іншими.

Юні гості також мали змогу пограти в інтерактивну гру «МЕМОРІ» від ГО «Форза» та спробувати біг навипередки в потрійних ходулях.

Окрім знайдених солодких скарбів, переможці конкурсу отримали смаколики до Великоднього кошика та гарний настрій до прийдешнього свята!

Коментарі вимкнені.