Великобичківський лісомисливгосп презентував свої найкращі трофеї

Не трофеями єдиними: лісівники поділилися таємницями бджільництва
30.07.2017
Василь Кий: «Хоча держпідприємство мисливством не займається, але ми дбаємо про звірів — окрасу лісів і гір Ужгородщини»
30.07.2017

Великобичківський лісомисливгосп презентував свої найкращі трофеї

Пополювали на славу. На Закарпатті в цю суботу пройшло перше свято мисливців. Сотні найзавзятіших мисливців області презентували себе з найкращої сторони.
 
Представили себе й працівники Великобичківського лісомисливгоспу, які ознайомили гостей свята мисливців з традиціями ведення мисливського господарства, розповіли про заходи з біотехнії, організацію проведення полювання і презентували свої найкращі трофеї. Надзвичайно колоритною була й виставка картин із мальовничими пейзажами та дичиною Рахівщини у виконанні майстрів пензля.
 
Втім, не дивлячись на трофеї, всі мисливці, як вони самі зізнаються, до звіра ставляться з повагою. Саме таке ставлення дозволяє зберігати гармонію з природою і не шкодити популяції тварин на Закарпатті.
 
Крім усього експерти розповіли про правила полювання, поводження зі зброєю, техніку безпеки в лісі і при пересуванні по воді. Свято «День мисливця» пройшло вперше в Закарпатській області та поряд з «Днем працівників лісової галузі» обіцяє стати традиційним щорічним заходом.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.