Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує обласний конкурс дитячого малюнка «Ліс – наше життя»
27.03.2018
У березні вітровал пошкодив понад 1000 гектарів лісфонду Закарпаття
28.03.2018

Великоберезнянські лісівники підтвердили сертифікат FSC

Протягом 15-16 березня 2018р. у ДП «Великоберезнянський лісгосп» проводився перший наглядовий аудит згідно вимог QUALIFOR   ведучим аудитором SGS Тетяною Данчук-Дворецька та місцевим експертом Сергієм Жмурко.

Окрім зазначених осіб, в аудиті були заявлені та приймали безпосередню участь спостерігачі: Дацко В.В. та Лабанич М.І. – представники ТДВ «Перечинського лісохімічного комбінату». 

Під час проведення сертифікаційного аудиту було здійснено виїзд у три лісництва підприємства: Великоберезнянське, Жорнавське, Волосянківське, в яких було проаналізовано ведення необхідної технічної документації, проведено співбесіди-інтерв’ю зі спеціалістами лісництв, а також було оглянуто ділянки лісу, де проводяться лісозаготівельні роботи, як підрядними організаціями, так і власними силами. 

Одночасно з цими заходами, було оглянуто і інші об’єкти лісогосподарської діяльності підприємства, які демонструють політику підприємства, в тому числі, як утримувача сертифіката Лісової Опікунської Ради. 

За   підведеними підсумками наглядового аудиту, дію сертифіката – підтверджено. 

Коментарі вимкнені.