Василь Росол: «У затриманні нелегальних мігрантів брали участь лісівники-слідопити та працівники Нацполіції»

Обласні управління лісового та мисливського господарства мають посилити контроль над здійсненням санітарних рубок, – Христина Юшкевич
16.06.2016
Малеча показала закарпатським лісівникам, як треба охороняти лісові угіддя
17.06.2016

Василь Росол: «У затриманні нелегальних мігрантів брали участь лісівники-слідопити та працівники Нацполіції»

Сьогодні, 16 червня, у лісовому масиві поблизу села Абранка Воловецького району працівники ДП «Воловецьке ЛГ» та поліції затримали 10 нелегальних мігрантів азіатської зовнішності: громадян Китаю, В’єтнаму та Бангладеш.

Як розповідає директор ДП «Воловецьке ЛГ» Василь Росол, до нього звернувся керівник Воловецького районного відділу Нацполіції Роман Іванкович, аби лісівники-слідопити допомогли по «гарячих» слідах розшукати нелегальних мігрантів. У результаті чого була здійснена операція по їх затриманню.

Участь у розшуку та затриманні взяли старший майстер Леонід Климнюк, майстри лісу Микола Далекорей та Олександр Колодій й майстер лісозаготівлі Василь Русин.

Наразі, у село прибула слідчо-оперативна група співробітників Держприкордонслужби і СБУ. За даними представників правоохоронних органів, китайці тимчасово проживають в місті Одеса, про що свідчили посвідчення на тимчасове проживання в Україні. Решта нелегальних мігрантів при собі не мали жодних документів.

Також у лісі неподалік лісівники спільно з правоохоронцями виявили та затримали підозрілого молодого чоловіка. Ним виявився 24-річний житель Великого Березного. Ймовірно, це був  провідник нелегалів.

Усіх затриманих доставлено для з’ясування обставин справи до Воловецького відділення поліції.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

Коментарі вимкнені.