Василь Кий обговорив на нараді питання організації лісовпорядних робіт

Лісгоспи Львівщини подали позов до суду на Закарпатську митницю
08.07.2016
Держлісагентство: Питання створення Національного природного парку «Холодний Яр» потребує узгодження з місцевими громадами Черкащини
08.07.2016

Василь Кий обговорив на нараді питання організації лісовпорядних робіт

Заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства у четвер, 7 липня,  провів технічну нараду з питань організації лісовпорядних робіт на територіях лісового фонду, прийнятого від ДП «ЗОУЛАГ».

Учасники наради обговорили проблемні питання, пов’язані з проведенням лісовпорядних робіт.  Особлива увага була приділена проблемам лісовідновлення у новостворених ДП «Тячівське ЛГ» та ДП «Верхньогірське ЛГ».

На засіданні були присутні заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Кий, начальник партії ВО «Укрдержліспроект» комплексної експедиції Микола Пашко, головний інженер Львівської державної лісовпорядної експедиції Василь Копильців, начальник відділу лісового та мисливського господарства Ігор Орос, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Зварич, начальник відділу Департаменту екології та природніх ресурсів Закарпатської ОДА Юрій Бахарєв.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.