Президент України підписав Указ щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів
11.07.2019
Прокуратура оголосила підозру начальнику обласного лісгоспу (ВІДЕО)
12.07.2019

Валерій Мурга про вчорашню підозру (ВІДЕО)

Керівнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства Валерію Мурзі повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило понад 2,6 млн. грн. збитків природно-заповідному фонду.

Мова йде про те, що підозрюваний спільно з першим заступником ЗОУЛМГ та директором одного з місцевих лісовихгосподарств у 2016 році, зловживаючи службовим становищем, допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на територіїприродньо-заповідного фонду «Ужгородського ЛГ».Безпосередньо керівник ЗОУЛМГ, як вважає слідство, незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП «Ужгородського ЛГ».

Сам же «Ужгородський лісгосп» інформує, що з лісових ділянок, які вказані у матеріалах кримінального провадження, реалізовано деревини протягом 2016-2017 років на загальну суму 1,6 мільйона гривень.

Важливо наголосити, що із зазначеної суми підприємством проведено наступні витрати:
1. Cплачено податків на загальну суму 547 тис.грн., а саме:
– податок на додану вартість до державного бюджету – 248 тис.грн,
– рентна плата – 60 тис.грн.,
– відрахування частини чистого прибутку до державного бюджету – 187 тис.грн.,
– податок на прибуток – 52 тис.грн

Раніше правоохоронці вже повідомили про підозру і одному із заступників начальника Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та директору одного з місцевих лісових господарств у зловживанні службовим становищем. Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі прокуратури Закарпатської області.

Коментарі вимкнені.