За 2017-й рік лісівники поставили населенню майже 200 тис. кбм. твердого палива
31.01.2018
ВІКОВІЧНІ ДІБРОВИ «ЗАХОВАНІ» У  ЖОЛУДІ
01.02.2018

Валерій Мурга зустрівся з мітингувальниками

У середу, 31 січня, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, його перший заступник-головний лісничий Ігор Коцур та директор Ужгородського держлісгоспу Василь Кий зустрілися з учасниками “Uzhhorod Bicycle Culture” разом з екологами та активістами туристичних груп і небайдужими жителями міста Ужгород щодо заготівлі дров’яної деревини навколо мікрорайону “Шахта”.
 
Активісти стурбовані, що в мікрорайоні після “кущової” зустрічі працівників підприємства та представників громадськості, на якій обговорено питання проведення санітарної рубки у кварталах 10,11 Ужгородського лісництва, ніби-то триває лісозаготівля. 20 грудня за результатами зустрічі прийнято спільне рішення про припинення заготівлі деревини на даних ділянках. Разом із цим підприємство залишило за собою право вивезення із лісу вже заготовленої деревини та видалення небезпечних та завислих дерев. Однак коли лісівники почали забирати деревину, то активні жителі звернулися до керівництва Закарпатського ОУЛМГ.
 
Громадяни передали начальнику ЗУОЛМГ “усне прохання” припинити вирубку.
 
Стосовно питання щодо особистої позиції з огляду на прохання громади, Валерій Мурга наголосив: поважає думку кожного, і підтримує людей, котрі зібралися на мирну акцію, але зауважив:
 
– Воля народу – це головне. Запевняю Вас, що заготовляти деревину в мікрорайоні “Шахта” лісівники не будуть. Хіба що це буде вимога громадськості. Згодом буде оприлюднено офіційний лист від Закарпатського ОУЛМГ та Ужгородського держлісгоспу про припинення лісозаготівлі. В іншому випадку в Ужгородському держлісгоспі з’являться вакансії лісівників. Окрім того, буде зроблено рекультивацію трелювальних волоків.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.