Христина Юшкевич зобов’язала природно-заповідні установи вжити додаткових заходів охорони червонокнижних тварин і рослин
20.01.2017
Головну новорічну ялинку області розпиляють на іграшки або меблі (ВІДЕО)
22.01.2017

Валерій Мурга з робочим візитом відвідав Тячівських лісівників

 Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга із робочим візитом відвідав лісові господарства Тячівського району – Тячівський, Мокрянський та Брустурянський.
 
Візит відбувся у рамках підготовки до річної колегії за 2016 рік, яка відбудеться у лютому місяці цього року. Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, директори Наталія Катреняк, Михайло Бігун, Володимир Куцин, лісничі Кедринського лісництва Василь Золотар і Турбатського лісництва Дмитро Чуса спозаранку розпочали об’їзд лісових масивів.
 
Під час поїздки було оглянуто ряд об’єктів – новозбудовану лісову дорогу, мости, розробку лісосік кінним способом, вибіркові рубки, туристично-рекреаційні пункти, протестували камери відеоспостереження у лісі й не оминули протипожежні пункти та огляд новопридбаного спецодягу для працівників лісової охорони. Обговорили також і здійснення санітарно-оздоровчих заходів в лісах Тячівщини й заліснення молодими деревами.
 
За словами начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги, практика проведення виїзних засідань дозволяє керівникам державних лісогосподарських підприємств, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, поділитися практичним досвідом з колегами. «Керівники, які приїжджають на виїзні засідання колегій в якості гостей, зможуть побачити те краще, що є у приймаючої сторони, а потім реалізувати нові ідеї та методи у своїй роботі. Наша діяльність має практичну спрямованість, тому важливо не тільки обговорити теоретичні питання, а й подивитися, як організована робота лісового господарства в цілому. А сьогодні ми обговорили і оглянули заплановані для огляду колегії об’єкти і, впевнений, на підсумковій колегії за рік нам буде що презентувати», – сказав він.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.