Валерій Мурга вручив подяки та дорогоцінний подарунок Почесному лісівнику України Феліксу Гербуту

У лісовому фонді Виноградівщини почалися масштабні навчання
22.07.2016
Лісівники та депутати облагородили територію Невицького замку
23.07.2016

Валерій Мурга вручив подяки та дорогоцінний подарунок Почесному лісівнику України Феліксу Гербуту

На 80-річний ювілей ветеран лісової галузі та Почесний лісівник України, доцент кафедри лісівництва Ужгородського національного університету Фелікс Гербут, який присвятив дослідженню проблем лісознавства, лісівництва, дендрології, селекції, насінництва, лісовідновлення, лісорозведення та механізації лісокультурної справи в Українських Карпатах отримав цінний подарунок – наручні годинник із гербом Закарпатської області.

На нараді з директорами лісгоспів Закарпаття головний лісівник краю Валерій Мурга поздоровив Фелікса Гербута з прийдешнім Днем народження. Начальник під час зустрічі подякував лісівнику за його великий вклад у лісову галузь і нелегку щоденну багаторічну сумлінну працю. Також у подарунок начальник управління вручив ювіляру подяки т.в.о. Голови Державного лісового агентства Христини Юшкевич та Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса.

Валерій Мурга подякував ювіляру за заслуги, зазначивши, що пишається можливістю перебувати в цей день поруч з ним. Очільник лісової галузі висловив сподівання, що Фелікс Федорович буде і далі підтримувати лісівників і лісову галузь, берегти природу та мисливську фауну рідного краю та наголосив, що чим більше в обласному управлінні буде таких почесних працівників, тим більш авторитетнішою буде вважатися професія лісівника.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.