Владика Мілан Шашік з генконсулом Словаччини взялись озеленювати Закарпаття
07.05.2016
Валерий Мурга: Лісовим ветеранам – шана та низький уклін
08.05.2016

Валерій Мурга: «На Закарпатті чистки в лісовому господарстві»

У лісомисливських та лісоохоронних підприємствах Закарпатської області триває перевірка діяльності. Про це повідомив начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.

У лісомисливських та лісоохоронних підприємствах Закарпатської області триває перевірка діяльності. Про це повідомив начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.

«Дав чітке доручення виявляти порушення, реагувати на звернення громадськості та при виявленні порушень вдаватися до покарань, – каже Валерій Мурга. – Особливу увагу ми приділяємо незаконним рубкам. Бо лише такі факти свідчитимуть, що представники лісової галузі працюють на благо Закарпаття та збереження природи Карпатських лісів. До того ж, закарпатців прошу бути небайдужими й реагувати на незаконні рубки та перевезення деревини без ознак електронного обліку. Ще раз наголошую, що боротьба з порушниками у лісовій галузі буде не декларацією намірів, а реальною і жорсткою».

Так при перевірці Лютянського лісництва ДП «В.Березнянського ЛГ» виявлені порушення лісового законодавства, а саме незаконна рубка в кількості 108 м³, матеріали перевірки передані в правоохоронні органи.

Шановні громадяни, якщо ви помітили або виявлили незаконну діяльність у лісовому господарстві, просимо дзвонити за телефоном «гарячої лінії» ЗОУЛМГ (0312) 64-40-82.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.