В Закарпатській області лісівники виростили понад майже 10 мільйонів сіянців

Експерти обговорили питання вдосконалення ринку деревини
06.02.2017
Рада заборонила використання капканів і посилила боротьбу з браконьєрством
07.02.2017

В Закарпатській області лісівники виростили понад майже 10 мільйонів сіянців

Лісівники Закарпаття підрахували, скільки сіянців та саджанців дерев і чагарників виростили для посадок і залишилися задоволені отриманими результатами.

Працівники всіх лісогосподарських підприємств Закарпатської області вперше близькі до рекорду за кількістю отриманих саджанців клена, ясена, ялини, ялиці, кедру, дуба звичайного та дуба червоного й чагарників. Після осінньої інвентаризації було підраховано, що їх чисельність за минулий рік сягнула понад 8,7 мільйона штук.

Для порівняння: завдання на період було поставлено виростити 4,9 мільйона. А ось саджанців для озеленення вирощено 342 тисячі. Посаджено сіянців деревних, чагарникових, плодово-ягідних і технічних порід у шкільні відділення – 224 тисячі, у тому числі 108,42 тисячі. Деяку частину саджанців стандартних і плодово-ягідні лісівники мають намір продавати населенню за цінами на 20% нижчими від ринкових. Нові деревця і чагарники для своїх дачних і присадибних ділянок закарпатці зможуть купити, звернувшись у лісове господарства за місцем проживання.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

Коментарі вимкнені.