Прапор над Карпатами
25.08.2020
Шановні колеги!
26.08.2020

В Ужгороді лісівники облагородили місцевий сквер

Сквер «Малий Галагов», поблизу Закарпатської обласної державної адміністрації, оминути увагою не зможе ніхто. Ні місцевий житель, ні гість обласного центру, які приходять або по роботі в адміністрацію або відпочити.

Не оминули увагою його і місцеві лісівники, працівники держлісгоспів Рахівщини, а до того Міжгірщини та Берегівщини. Тому й взялися за всім потрібну справу, – перші оновили лавиці, встановили гойдалку та міні-майданчик для дітей та майданчик для гри в петанк. Другі ж зробили «Відкритий офіс», який радо приймає гостей, представників бізнесових кіл та навіть спортсменів, які займаються фізичною культурою на майданчику під шатром.

«Ця справа – як гарний приклад, що все можна реалізувати, маючи ініціативу та бажання зробити щось для свого обласного центру», – зазначає заступник начальника ЗОУЛМГ Василь Кий.

Варто додати, що працівники Перечинського, Великоберезнянського, Хустського та Ужгородського лісгоспів також не відстають і в свою чергу розчищають від захаращення аеропорт міста Ужгород.

Коментарі вимкнені.