В Ужгороді лісівники малечі урочисто вручили годівнички. Фотосвітлини з церемонії вручення

При реформуванні мають бути враховані пропозиції фахівців та експертів лісової галузі, – Володимир Бондар на засіданні парламентського аграрного комітету
07.12.2017
Тячівський держлісгосп реалізував майже 10 000 куб.м. дров
08.12.2017

В Ужгороді лісівники малечі урочисто вручили годівнички. Фотосвітлини з церемонії вручення

Сьогодні, 7 грудня, лісівники Закарпаття в рамках акції «Кожному птаху – будинок та годівничка в Закарпатській столиці» офіційно передали кольорові подарунки у дошкільні навчальні заклади та школи обласного центру.
 
Першим закладом, куди завітали лісівники разом із представниками влади стала Загальноосвітня школа №15. Участь у заході прийняли перший заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур, секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко, начальник управління освіти Оксана Бабунич, директор ЗОШ №15 Володимир Поліщук, вчителі та малеча.
 
Ідея створення годівниць народилася давно, однак таких мальовничих цього року. Годівниці виготовлялися лісівниками Закарпатської області. Кожне лісове господарство долучилося до акції, розмальовувалося і прикрашалося учнями шкіл та шкільних лісництв. Рішення передати годівнички на освітні заклади було прийняте для того, щоб діти могли спостерігати за птахами, а також знали, що добрі справи, турботу та частинку любові може творити кожен.
 
– Сьогодні ми побачили багато діточок, які з великим задоволенням взяли участь у розвішуванні годівничок та підживленні птахів. Перша партія годівничок була передана в Ужгород, ЗОШ №15, НВК «Первоцвіт» та дитсадок №42 частина з яких вже розвезена по школах, а частина «пташиних столових» буде презентована наступного тижня, – розповідає Ігор Несторович. – Дуже важливо, щоб дітки піклувалися про птахів і дарували добро. Особлива подяка нашим художникам – Наталії Хухрі, яка разом із дітками долучилася до акції, вчителям школи №2, №6, №3 та нашим діткам з Ужгородського та Хустського шкільних лісництв за оформлення годівниць!
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.