В Тячівському лісфонді встановили 12 дозволених місць для відпочинку і шашликів

17500 штук лісових культур закладено лісівниками Свалявського лісгоспу
12.06.2017
Лісівники взяли участь у міжнародному семінарі
12.06.2017

В Тячівському лісфонді встановили 12 дозволених місць для відпочинку і шашликів

Дванадцять місць для відпочинку на свіжому повітрі, де організовані спеціальні зони для барбекю  встановлені в лісах Тячівського лісового господарства.
 
Працівники лісового господарства облаштували їх уже в Тернівському (10) та Тереблянському (1) лісництвах. Наразі починаються роботи з облаштування найбільшої зони відпочинку, яке розміститься в Дубівському лісництві. У цьому рекреаційному пункті будуть встановлені велика бесідка, мангальниця, гойдалки для малечі і ще маса цікавинок, які неодмінно полюблять відвідувачі. Окрім того, у лісфонді також встановлені інформаційні панно, які закликають відвідувачів берегти національні багатства.
Директор Тячівського лісового господарства Наталія Катреняк відзначає:
 
«Пріоритетним напрямом роботи Тячівського лісового господарства є рекреаційна діяльність, створення зручностей у лісі для мандрівників та місцевих мешка

нців, облаштування та збереження історичних й природних пам’яток на території держлісфонду, співпраця з місцевими громадами і представниками преси. Для нашого молодого господарства облаштування рекреаційних пунктів – екзамен, оцінку якому дадуть самі ж люди. Найбільше силами працівників лісової охорони встановлено рекреаційних пунктів для відпочинку в Тернівському лісництві, у селах Нижня Апша та Глибокий Потік, оскільки ця частина лісфонду є традиційним місцем для відпочинку тячівців і гостей району.Тільки в спеціально облаштованих місцях дозволено розводити багаття, смажити шашлики і насолоджуватися красою тутешніх краєвидів, у всіх інших місцях знаходження в лісі загрожує великими штрафами. А ще лісівники очистили криницю з джерельною водою. Вода є джерелом життя, сили, енергії, носієм інформації, тож криниці також заслуговують на увагу та постійну опіку лісівників».
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.