Облуправління лісового господарства та лісгоспи повинні оприлюднювати інформацію про вирубку дерев та виставляти на аукціони весь обсяг лісопродукції, – Христина Юшкевич
10.08.2016
На Закарпатті тривають спільні рейди лісівників та представників Нацполіції
11.08.2016

В НПП «Зачарований край» обрали голову профспілки

Днями у адмінбудівлі НПП «Зачарований край» проведено збори членів первинної профспілкової організації парку за участі голови обласної профспілкової організації працівниківників лісового господарства Валерія Федурця. 

Відкрив засідання директор Нацпарку Іван Піняшко, який відзначив у своїй доповіді про важливість дії профспілкового комітету з метою здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Валерій Федурця відзначив, що держава визнає профспілки повноважними представниками працівників і захисниками їх трудових, соціально-економічних прав та інтересів, співпрацює з профспілками в їх реалізації, сприяє профспілкам у встановленні ділових партнерських взаємовідносин з роботодавцями та їх об’єднаннями (стаття 13 Закону про профспілки).

Основним питанням зборів було обрання голови профспілки національного парку. Одноголосно працівниками НПП «Зачарований край», на місце якого обрали спеціаліста Андрія Котубея, котрий визначається професіоналізмом, відповідальністю та вмінням працювати з людьми. За тим перейшли до обрання робочого органу профспілки. Його заступником було обрано Любов Роман. Після затвердження робочого органу профспілкової організації колективу,головний економіст ознайомив присутніх з доповненнями та змінами до Положення про преміювання НПП «Зачарований край». Наостанок, директор НПП Іван Піняшко нагадав, що наразі у краї пожежонебезпечний період, тому усі працівники лісництв повинні бути особливо пильними і уважними, а також з туристами та відпочиваючими на території національного парку проводити роз’яснювальні бесіди щодо правил поводження у лісі.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.