В ДП «Ясінянське ЛМГ» проведено обговорення питання підготовки до пожежно-небезпечного періоду

В Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проаналізували збитки буревію на Великоберезнянщині
18.03.2016
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРИЙНЯЛА МОРАТОРІЙ НА РУБКУ ЗАПОВІДНИХ ЛІСІВ
21.03.2016

В ДП «Ясінянське ЛМГ» проведено обговорення питання підготовки до пожежно-небезпечного періоду

17 березня 2016 року в конторі ДП «Ясінянське ЛМГ» разом із працівниками підприємства та працівниками державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС) обговорено питання щодо підготовки до пожежно-небезпечного періоду.

17 березня 2016 року в конторі ДП «Ясінянське ЛМГ» разом із працівниками підприємства та працівниками державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС)  обговорено питання щодо підготовки до пожежно-небезпечного періоду. Від підприємства були присутні: директор Теличук В.Ф., головний лісничий Кувік В.І., головний інженер Капчук О.О. та лісничі всіх лісництв. Від рятувальників були присутні начальник Рахівського відділу ДСНС Тушер О.В., головний інспектор Маскалюк П.М., та провідний фахівець Пальчук І.В. У своєму виступі  Тушер О.В. зазначив, що із настанням пожежно-небезпечного періоду різко зростає кількість пожеж – горить суха трава, ліси… Основними причинами виникнення пожеж є людський фактор, що завдає непоправної шкоди екосистемі. Для попередження виникнення лісових пожеж необхідно виконувати комплекс профілактичних заходів. Він також ознайомив присутніх із основними методами і засобами гасіння лісових пожеж, та зазначив, що найближчим часом буде проведена перевірка по підприємству щодо готовності до пожежно-небезпечного періоду.

Головний лісничий Кувік В.І. підняв питання, що необхідно докупити пожежне обладнання та інвентар згідно вимог додатку № 5 Правил пожежної безпеки в лісах України. Також спільно прийнято рішення про щодо проведення на базі нашого підприємства навчання з гасіння лісових пожеж. У тренуваннях візьмуть участь представники державної служби з надзвичайних ситуацій, працівники державної лісової охорони всіх трьох підприємств Рахівського району, працівники закладу охорони  здоров’я та правоохоронні органи. Даний захід планується провести у травні 2016 року.

IMG_20160317_111335-w1200-h800 IMG_20160317_111109-w1200-h800

Коментарі вимкнені.