Рада заборонила використання капканів і посилила боротьбу з браконьєрством
07.02.2017
Перечинські лісівники долучились до ліквідації стихії
08.02.2017

«Ужгородський лісгосп» отримав міжнародний сертифікат FSC

 З 2001 в Україні розпочалася сертифікація лісів. Як показав час, це позитивно впливає на біорізноманіття видів і ландшафтів, рівень ведення лісового господарства, а також забезпечує вихід нових продуктів на ринки. Першими на теренах України міжнародні сертифікати отримали всі лісові господарства Закарпатської області.
Сертифікація системи управління лісами поступово перетворюється в одну зі складових успіху і розвитку лісопромислового підприємства. Сьогодні компанії, орієнтовані виробляти продукцію згідно європейських стандартів, намагаються сертифікувати свою діяльність.
У Закарпатській області особливо активно йде сертифікація за системою FSC. У минулому році лісові господарства знову повинні були пройти тест на «міцність». Аудит проведений в рамках Міжнародної добровільної лісової сертифікації за системою FSC (Лісова опікунська рада – Лісова опікунська рада) вже пройшли майже всі державні лісогосподарські підприємства області. Більшість із них – вже отримали сертифікати якості.

На цьому тижні сертифікат FSC отримав Ужгородський лісгосп.

Директор лісового господарства Василь Кий:

«Під час аудиту проводилась об’ємна робота: було опитано персонал, проведені польові візити, зустрічі зі співробітниками, огляд документації. Було приділено увагу виявленню та моніторингу зникаючих і рідкісних представників фауни і флори. Громадськість районів, позитивно оцінила діяльність лісництв. Сертифікація лісоуправління за системою FSC по суті виводить роботу підприємства на новий якісний рівень. Адже отримання сертифіката не є одномоментним фактом. Сертифікат FSC підтверджує, що продукція, що випускається підприємством і ведення лісового господарства відповідає міжнародним, національним і регіональним стандартам використання лісових ресурсів», – розповідає Василь Васильович.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

Коментарі вимкнені.