Ужгородський держлісгосп – акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРИЙНЯЛА МОРАТОРІЙ НА РУБКУ ЗАПОВІДНИХ ЛІСІВ
21.03.2016
ПІД ЧАС АКЦІЇ “МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ” НА ПЕРЕЧИНЩИНІ ВИСАДЖЕНО МАЙЖЕ 15 ТИСЯЧ НОВИХ ДЕРЕВ
22.03.2016

Ужгородський держлісгосп – акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Так у понеділок 21 березня в Ужгородському держлісгоспі, на чолі з директором Кій Василь Васильович та головою профспілки підприємства Вербовським Георгіем Деонизовичем, була проведена акція з посадки молодих дерев, на території вітровальної лісосіки в Кам’яницькому лісництві.

В рамках святкування даного міроприємства у кожному держлісгоспі Закарпаття проходять щорічні акції

До даних заходів активно долучаються і профспілкові організації лісогосподарських підприємств нашого краю.

Так у понеділок 21 березня в Ужгородському держлісгоспі, на чолі з директором Кий Василь Васильович та головою профспілки підприємства Вербовським Георгіем Деонизовичем, була проведена акція з посадки молодих дерев, на території вітровальної лісосіки в Кам’яницькому лісництві.
Окрім профспілкового активу та адміністрації держлісгоспу, до роботи по посадці лісу долучилося й керівництво села Кам’яниця, сільські депутати, викладачі та директор місцевої школи зі старшокласниками, учні шкільного лісництва, громадські активісти села, журналісти та представники обласного комітету профспілки працівників лісового господарства.
Результатом даного заходу стало те, що на території вітровальної лісосіки було висаджено 600 саджанців цінних лісових культур. Цим самим лісівниками ужгородщини закладено початок цьогорічної посадкової компанії, яка буде тривати до кінця весняно-посадкового періоду.
Закликаємо всіх бажаючих і небайдужих громадян краю долучатися до даної роботи, активно брати участь у щорічній акції лісівників краю “Майбутнє лісу в твоїх руках”.

[FAG id=3601]

Коментарі вимкнені.