У лісівників ДП «Великобичківське ЛМГ» можна посмакувати «благородною» рибою (ВІДЕО)
10.01.2019
У лісівників Закарпаття віншували колядники (ВІДЕО)
10.01.2019

Ужгородські лісівники «виставились» перед Закарпатською ОДА

Сьогодні, 10 січня, в Ужгороді перед Закарпатською державною обласною адміністрацією уже другий день поспіль проходить ІІ Міжнародний гастрономічний і колядницький фестиваль «Василля».
 
Мед та медову продукцію, різновиди закарпатських вин, сирів, чаїв та наїдків представляють кращі господарі з усієї Закарпатської області. Учасниками ярмарку на свіжому повітрі стали й представники лісового господарства Закарпатської області, які презентували себе вперше. Так лісівники завітали на ярмарок з дарами лісів.
 
Лісівники презентували ягоди, білі гриби, чаї з лісових ягід та трав, мед та вироби з деревини. Директор ДП «Ужгородський лісгосп» Василь Кий підкреслює, що презентація лісової продукції має на меті саме виховну функцію. Щира вдячність очільнику області Геннадію Москалю та начальнику Закарпатського ОУЛМГ Валерію Мурга за можливість взяти участь у ФЕСТі. Окремі слова подяки лісівничому колективу, хто брав участь у підготовці до фестивалю.
До п’ятниці до «Василля» приєднаються гості з різних куточків України, області й з-за кордону – Румунії, Польщі, Македонії, Німеччини, Угорщини, Чехії, Словаччини… Зі смачними наїдками і оригінальним крамом вони вітатимуть гостей ярмарку. Поки що фестиваль частує, а вже відзавтра почне колядувати, щедрувати і тішити присутніх концертною програмою.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 
 

Коментарі вимкнені.