Первоцвіти на Закарпатті – кому краса, а кому і вигода. “Телевимір”(ВІДЕО)
12.03.2017
Христина Юшкевич доручила забезпечити посилене рейдове патрулювання для охорони державного мисливського фонду
14.03.2017

Уздовж дороги Перечинщини – доглянутий ліс

Лісівники Перечинського держлісгоспу поставили перед собою завдання – планується виконати очищення лісу вздовж автомобільної дороги. На сьогоднішній день розпочато виконання робіт з очищення лісу в Дубриницькому лісництві у 28 кварталі дорогою Ужгород-Самбір-Львів, а саме між населеними пунктами Зарічево та Дубриничі. Планується проведення такої рубки у Перечинському лісництві, а саме в 28 та 34 кварталах. У Порошківському лісництві в 36, 37 та 38 кварталах та в Тур’янському лісництві в 9, 21, 25, 30 та 31 кварталі вирубка небезпечних дерев вже проведена. Вищенаведені рубки були погоджені з Перечинською районною державною адміністрацією та службою автодоріг.
«Якщо за лісом не доглядають, він перетворюється, по суті, в непрохідну хащу, – прокоментував ситуацію директор Перечинського лісового господарства Ярослав Кополовець. – І така вирубка небезпечних дерев, в першу чергу, мінімізує можливість падіння на проїжджу частину пошкоджених та хворих дерев, які повисли над дорогою, а також дозволить освітлити дороги, тим самим покращуючи рух автотранспорту та видимість вздовж доріг».
«Технологія очищення з елементами ландшафтної рубки здійснюється в кілька основних етапів. Перший – підготовчий, це визначення обсягів робіт, відведення ділянки, позначення небезпечних дерев на місцевості, а головне – забезпечення техніки безпеки, адже робота в першу чергу пов’язана з рубкою сухостою, розкряжуванням вже повалених і зрубаних дерев. Другий етап – прибирання сухостійних чагарників і аварійних дерев для зниження класу природної пожежної небезпеки. А надалі це збір, розпилювання мертвої деревини. Частково загиблі дерева необхідно залишати в лісі, адже вони повинні перегнити і сформувати родючий шар для підгодівлі дерев поживними речовинами. При цьому не зачіпаються живі дерева та чагарники, якщо вони не становлять небезпеки», – додав директор держлісгоспу.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.